Kingston Technology DC600M 3,84 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND
Kód: DETKINSSD0023Podrobný popis
Kingston Technology DC600M 3,84 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Formát SSD | 2.5" |
| Cieľové pracovné zaťaženie | Mixed Use (MU) |
| Rýchlosť čítania | 560 MB/s |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| TBW hodnotenie | 7008 |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 94000 IOPS |
| Latencia čítania | 200 µs |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Latencia zápisu | 30 µs |
| Náhodný zápis (4 KB) | 59000 IOPS |
| Hardwarové šifrovanie | Nie |
| Kapacita disku SSD | 3,84 TB |
| Rýchlosť zápisu | 530 MB/s |
| Podpora výmeny za prevádzky | Áno |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Funkcia H / W PLP | Áno |
| Podmienky používania | Server/Enterprise |
| Typ pamäte | 3D TLC NAND |
| Výška | 7 mm |
| Hĺbka | 100,1 mm |
| Šírka | 69,8 mm |
| Hmotnosť | 71 g |
| Spotreba energie (čítanie) | 1,6 W |
| Spotreba energie (priemerná) | 1,45 W |
| Spotreba energie (zápis) | 3,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 1,3 W |
| Výška balenia | 184,2 mm |
| Šírka balenia | 129,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 93,2 g |
| Hĺbka balenia | 9,14 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 10 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 135,9 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 1,01 kg |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 203,2 mm |
| Krajina pôvodu | Taiwan, Čína |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 69,8 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 20 G |
| Prevádzkové vibrácie | 2,17 G |
| Upozornenia | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., Protect from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| EAN: | 740617334975 |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Cieľové pracovné zaťaženie: | Mixed Use (MU) |
| Rýchlosť čítania: | 560 MB/s |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| TBW hodnotenie: | 7008 |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 94000 IOPS |
| Latencia čítania: | 200 µs |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Latencia zápisu: | 30 µs |
| Náhodný zápis (4 KB): | 59000 IOPS |
| Hardwarové šifrovanie: | Nie |
| Kapacita disku SSD: | 3,84 TB |
| Rýchlosť zápisu: | 530 MB/s |
| Podpora výmeny za prevádzky: | Áno |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Funkcia H / W PLP: | Áno |
| Podmienky používania: | Server/Enterprise |
| Typ pamäte: | 3D TLC NAND |
| Výška: | 7 mm |
| Hĺbka: | 100,1 mm |
| Šírka: | 69,8 mm |
| Hmotnosť: | 71 g |
| Spotreba energie (čítanie): | 1,6 W |
| Spotreba energie (priemerná): | 1,45 W |
| Spotreba energie (zápis): | 3,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 1,3 W |
| Výška balenia: | 184,2 mm |
| Šírka balenia: | 129,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 93,2 g |
| Hĺbka balenia: | 9,14 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 10 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 135,9 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 1,01 kg |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 203,2 mm |
| Krajina pôvodu: | Taiwan, Čína |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 69,8 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 20 G |
| Prevádzkové vibrácie: | 2,17 G |
| Upozornenia: | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., Protect from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
