Kingston Technology DC600M 7,68 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND
Kód: DETKINSSD0025Podrobný popis
Kingston Technology DC600M 7,68 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND| Cieľové pracovné zaťaženie | Mixed Use (MU) |
| Hardwarové šifrovanie | Nie |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 94000 IOPS |
| Latencia čítania | 200 µs |
| Kapacita disku SSD | 7,68 TB |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Podpora výmeny za prevádzky | Áno |
| Náhodný zápis (4 KB) | 34000 IOPS |
| Latencia zápisu | 30 µs |
| Rýchlosť zápisu | 530 MB/s |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| Rýchlosť čítania | 560 MB/s |
| Funkcia H / W PLP | Áno |
| Formát SSD | 2.5" |
| TBW hodnotenie | 14016 |
| Typ pamäte | 3D TLC NAND |
| Podmienky používania | Server/Enterprise |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Šírka | 69,8 mm |
| Hĺbka | 100,1 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hmotnosť | 71 g |
| Spotreba energie (zápis) | 3,6 W |
| Spotreba energie (priemerná) | 1,45 W |
| Spotreba energie (čítanie) | 1,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 1,3 W |
| Šírka balenia | 129,5 mm |
| Výška balenia | 184,2 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 93,2 g |
| Hĺbka balenia | 9,14 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 135,9 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 1,01 kg |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 203,2 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 10 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 69,8 mm |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 20 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Prevádzkové vibrácie | 2,17 G |
| Upozornenia | Protect from moisture and extreme temperatures., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| EAN: | 740617334951 |
| Cieľové pracovné zaťaženie: | Mixed Use (MU) |
| Hardwarové šifrovanie: | Nie |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 94000 IOPS |
| Latencia čítania: | 200 µs |
| Kapacita disku SSD: | 7,68 TB |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Podpora výmeny za prevádzky: | Áno |
| Náhodný zápis (4 KB): | 34000 IOPS |
| Latencia zápisu: | 30 µs |
| Rýchlosť zápisu: | 530 MB/s |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| Rýchlosť čítania: | 560 MB/s |
| Funkcia H / W PLP: | Áno |
| Formát SSD: | 2.5" |
| TBW hodnotenie: | 14016 |
| Typ pamäte: | 3D TLC NAND |
| Podmienky používania: | Server/Enterprise |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Šírka: | 69,8 mm |
| Hĺbka: | 100,1 mm |
| Výška: | 7 mm |
| Hmotnosť: | 71 g |
| Spotreba energie (zápis): | 3,6 W |
| Spotreba energie (priemerná): | 1,45 W |
| Spotreba energie (čítanie): | 1,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 1,3 W |
| Šírka balenia: | 129,5 mm |
| Výška balenia: | 184,2 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 93,2 g |
| Hĺbka balenia: | 9,14 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 135,9 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 1,01 kg |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 203,2 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 10 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 69,8 mm |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 20 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Prevádzkové vibrácie: | 2,17 G |
| Upozornenia: | Protect from moisture and extreme temperatures., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
