Kingston Technology DC600M 960 GB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND
Kód: DETKINSSD0026Podrobný popis
Kingston Technology DC600M 960 GB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND| Podpora výmeny za prevádzky | Áno |
| Formát SSD | 2.5" |
| Rýchlosť zápisu | 530 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 960 GB |
| Cieľové pracovné zaťaženie | Mixed Use (MU) |
| Rýchlosť čítania | 560 MB/s |
| Hardwarové šifrovanie | Nie |
| Latencia čítania | 200 µs |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 94000 IOPS |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Latencia zápisu | 30 µs |
| TBW hodnotenie | 1752 |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Funkcia H / W PLP | Áno |
| Typ pamäte | 3D TLC NAND |
| Podmienky používania | Server/Enterprise |
| Náhodný zápis (4 KB) | 65000 IOPS |
| Šírka | 69,8 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hĺbka | 100,1 mm |
| Hmotnosť | 69 g |
| Spotreba energie (zápis) | 3,6 W |
| Spotreba energie (priemerná) | 1,45 W |
| Spotreba energie (čítanie) | 1,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 1,3 W |
| Výška balenia | 184,2 mm |
| Šírka balenia | 129,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 91,2 g |
| Hĺbka balenia | 9,14 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 135,9 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 203,2 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 10 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 989,98 g |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 69,8 mm |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 20 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Prevádzkové vibrácie | 2,17 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Upozornenia | Protect from moisture and extreme temperatures., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| EAN: | 740617334913 |
| Podpora výmeny za prevádzky: | Áno |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Rýchlosť zápisu: | 530 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 960 GB |
| Cieľové pracovné zaťaženie: | Mixed Use (MU) |
| Rýchlosť čítania: | 560 MB/s |
| Hardwarové šifrovanie: | Nie |
| Latencia čítania: | 200 µs |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 94000 IOPS |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Latencia zápisu: | 30 µs |
| TBW hodnotenie: | 1752 |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Funkcia H / W PLP: | Áno |
| Typ pamäte: | 3D TLC NAND |
| Podmienky používania: | Server/Enterprise |
| Náhodný zápis (4 KB): | 65000 IOPS |
| Šírka: | 69,8 mm |
| Výška: | 7 mm |
| Hĺbka: | 100,1 mm |
| Hmotnosť: | 69 g |
| Spotreba energie (zápis): | 3,6 W |
| Spotreba energie (priemerná): | 1,45 W |
| Spotreba energie (čítanie): | 1,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 1,3 W |
| Výška balenia: | 184,2 mm |
| Šírka balenia: | 129,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 91,2 g |
| Hĺbka balenia: | 9,14 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 135,9 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 203,2 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 10 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 989,98 g |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 69,8 mm |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 20 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Prevádzkové vibrácie: | 2,17 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Upozornenia: | Protect from moisture and extreme temperatures., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
