Micron 7500 PRO 3,84 TB U.3 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC NAND
Kód: DETMIOSSD0206Podrobný popis
Micron 7500 PRO 3,84 TB U.3 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC NAND| Náhodné čítanie (4 KB) | 1100 IOPS |
| Rýchlosť čítania | 6800 MB/s |
| S.M.A.R.T. podpora | Áno |
| NVMe | Áno |
| Latencia čítania | 70 µs |
| Verzia NVMe | 2.0b |
| Náhodný zápis (4 KB) | 180 IOPS |
| Rýchlosť zápisu | 5300 MB/s |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | TCG Enterprise |
| Rozhranie | PCI Express 4.0 |
| Počet liniek pre PCI Express | x4 |
| Latencia zápisu | 15 µs |
| Podpora výmeny za prevádzky | Áno |
| Formát SSD | U.3 |
| Typ pamäte | 3D TLC NAND |
| Kapacita disku SSD | 3,84 TB |
| Šírka | 70,1 mm |
| Hĺbka | 100,5 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| Náhodné čítanie (4 KB): | 1100 IOPS |
| Rýchlosť čítania: | 6800 MB/s |
| S.M.A.R.T. podpora: | Áno |
| NVMe: | Áno |
| Latencia čítania: | 70 µs |
| Verzia NVMe: | 2.0b |
| Náhodný zápis (4 KB): | 180 IOPS |
| Rýchlosť zápisu: | 5300 MB/s |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | TCG Enterprise |
| Rozhranie: | PCI Express 4.0 |
| Počet liniek pre PCI Express: | x4 |
| Latencia zápisu: | 15 µs |
| Podpora výmeny za prevádzky: | Áno |
| Formát SSD: | U.3 |
| Typ pamäte: | 3D TLC NAND |
| Kapacita disku SSD: | 3,84 TB |
| Šírka: | 70,1 mm |
| Hĺbka: | 100,5 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
