SSD Samsung PM9A3 3.84TB U.2 NVMe PCI 4.0 MZQL23T8HCLS-00A07 (DWPD 1)
Kód: DETSA4SSD0083Podrobný popis
SSD Samsung PM9A3 3.84TB U.2 NVMe PCI 4.0 MZQL23T8HCLS-00A07 (DWPD 1)| DWPD | 1 |
| Verzia NVMe | 1.4 |
| Kapacita disku SSD | 3,84 TB |
| Formát SSD | U.2 |
| Typ pamäte | V-NAND TLC |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (SSD) | 6900 MB/s |
| Rýchlosť čítania | 6900 MB/s |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 256-bit AES |
| Rozhranie | PCI Express 4.0 |
| Typ balenia | OEM |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (AS SSD) | 4100 MB/s |
| Ochrana dát | Áno |
| Podpora TRIM | Áno |
| Náhodný zápis (4 KB) | 180000 IOPS |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| NVMe | Áno |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Hardwarové šifrovanie | Áno |
| S.M.A.R.T. podpora | Áno |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Produktový rad | PM9A3 |
| Rýchlosť zápisu | 4100 MB/s |
| HS kód | 84717070 |
| Typ radiča | Samsung Elpis |
| Hmotnosť | 90 g |
| Šírka | 110,2 mm |
| Hĺbka | 3,8 mm |
| Výška | 22 mm |
| Spotreba energie (max) | 3,5 W |
| Spotreba energie (zápis) | 13,5 W |
| Prevádzkové napätie | 12 V |
| Spotreba energie (čítanie) | 11 W |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Upozornenia | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., Protect from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| DWPD: | 1 |
| Verzia NVMe: | 1.4 |
| Kapacita disku SSD: | 3,84 TB |
| Formát SSD: | U.2 |
| Typ pamäte: | V-NAND TLC |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (SSD): | 6900 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 6900 MB/s |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 256-bit AES |
| Rozhranie: | PCI Express 4.0 |
| Typ balenia: | OEM |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (AS SSD): | 4100 MB/s |
| Ochrana dát: | Áno |
| Podpora TRIM: | Áno |
| Náhodný zápis (4 KB): | 180000 IOPS |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| NVMe: | Áno |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Hardwarové šifrovanie: | Áno |
| S.M.A.R.T. podpora: | Áno |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 1000000 IOPS |
| Produktový rad: | PM9A3 |
| Rýchlosť zápisu: | 4100 MB/s |
| HS kód: | 84717070 |
| Typ radiča: | Samsung Elpis |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Šírka: | 110,2 mm |
| Hĺbka: | 3,8 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Spotreba energie (max): | 3,5 W |
| Spotreba energie (zápis): | 13,5 W |
| Prevádzkové napätie: | 12 V |
| Spotreba energie (čítanie): | 11 W |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Upozornenia: | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., Protect from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
