Western Digital Ultrastar DC SN655 U.3 15,4 TB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe ISE (0TS2463)
Kód: DETWDISSD0103Podrobný popis
Western Digital Ultrastar DC SN655 U.3 15,4 TB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe ISE (0TS2463)| Rozhranie | PCI Express 4.0 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 1100000 IOPS |
| Rýchlosť zápisu | 3700 MB/s |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2500000 h |
| Latencia čítania | 100 µs |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| NVMe | Áno |
| Formát SSD | U.3 |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Latencia zápisu | 10 µs |
| Verzia NVMe | 1.4b |
| Rýchlosť čítania | 6800 MB/s |
| Náhodný zápis (4 KB) | 135000 IOPS |
| Typ pamäte | 3D TLC NAND |
| Kapacita disku SSD | 15.36 TB |
| Hmotnosť | 147,3 g |
| Výška | 15 mm |
| Šírka | 69,8 mm |
| Hĺbka | 100,5 mm |
| Prevádzkové napätie | 12 V |
| Spotreba energie (v pokoji) | 8 W |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Upozornenia | Do not open the appliance housing, risk of electric shock., Protect from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| EAN: | 619659202330 |
| Rozhranie: | PCI Express 4.0 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 1100000 IOPS |
| Rýchlosť zápisu: | 3700 MB/s |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2500000 h |
| Latencia čítania: | 100 µs |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| NVMe: | Áno |
| Formát SSD: | U.3 |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER): | < 1 per 10^17 bits read |
| Latencia zápisu: | 10 µs |
| Verzia NVMe: | 1.4b |
| Rýchlosť čítania: | 6800 MB/s |
| Náhodný zápis (4 KB): | 135000 IOPS |
| Typ pamäte: | 3D TLC NAND |
| Kapacita disku SSD: | 15.36 TB |
| Hmotnosť: | 147,3 g |
| Výška: | 15 mm |
| Šírka: | 69,8 mm |
| Hĺbka: | 100,5 mm |
| Prevádzkové napätie: | 12 V |
| Spotreba energie (v pokoji): | 8 W |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Upozornenia: | Do not open the appliance housing, risk of electric shock., Protect from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
