ADATA HD650 1000 GB externý pevný disk Modrá
Kód: DIAADTZEW0048Podrobný popis
ADATA HD650 1000 GB externý pevný disk Modrá| Wi-Fi | Nie |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| Konektor USB | Micro-USB B |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| LED indikátory | Status |
| Ochranné funkcie | Odolný proti nárazom, Vode odolné, Prachuodolný, Odolné proti poškriabaniu |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Education, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows XP Professional, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Professional x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows XP Home x64, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64 |
| Farba | Modrá |
| Základný materiál | Plast, Guma |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Hĺbka | 21 mm |
| Výška | 121 mm |
| Šírka | 81 mm |
| Hmotnosť | 201 g |
| Napájanie zbernice | Nie |
| Dodávané káble | USB |
| Model | HDD |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Veľkosť pevného disku | 2.5" |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 4713218460691 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Konektor USB: | Micro-USB B |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| LED indikátory: | Status |
| Ochranné funkcie: | Odolný proti nárazom, Vode odolné, Prachuodolný, Odolné proti poškriabaniu |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Education, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows XP Professional, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Professional x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows XP Home x64, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64 |
| Farba: | Modrá |
| Základný materiál: | Plast, Guma |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Hĺbka: | 21 mm |
| Výška: | 121 mm |
| Šírka: | 81 mm |
| Hmotnosť: | 201 g |
| Napájanie zbernice: | Nie |
| Dodávané káble: | USB |
| Model: | HDD |
| Kapacita pevného disku: | 1 TB |
| Veľkosť pevného disku: | 2.5" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
