ADATA HD650 externý pevný disk 2 TB 2.5" USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna
Kód: DIAADTZEW0031Podrobný popis
ADATA HD650 externý pevný disk 2 TB 2.5" USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna| Konektor USB | USB Typ-A |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| eSATA | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Farba | Čierna |
| Plug and Play | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows XP Professional, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8 x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Základný materiál | Plast, Guma |
| Hmotnosť | 390 g |
| Hĺbka | 26,7 mm |
| Výška | 126,8 mm |
| Šírka | 98,5 mm |
| Napájanie zbernice | USB |
| Výkon zbernice | 5 V |
| Upozornenia | Avoid contact with water and moisture., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Veľkosť pevného disku | 2.5" |
| Model | HDD |
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 4713218460455 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| eSATA: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Plug and Play: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows XP Professional, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8 x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Základný materiál: | Plast, Guma |
| Hmotnosť: | 390 g |
| Hĺbka: | 26,7 mm |
| Výška: | 126,8 mm |
| Šírka: | 98,5 mm |
| Napájanie zbernice: | USB |
| Výkon zbernice: | 5 V |
| Upozornenia: | Avoid contact with water and moisture., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Veľkosť pevného disku: | 2.5" |
| Model: | HDD |
| Kapacita pevného disku: | 2 TB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
