ASUS TUF Gaming A2 Obal pre SSD Čierna M.2
Kód: DIAASUZEW0003Podrobný popis
ASUS TUF Gaming A2 Obal pre SSD Čierna M.2| USB pripojenie | Áno |
| USB verzia | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Rýchlosť prenosu dát | 20 Gbit/s |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C |
| Hĺbka | 116,2 mm |
| Šírka | 55,6 mm |
| Šírka balenia | 174 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 320 g |
| Hmotnosť | 148 g |
| Výška | 15,3 mm |
| Hĺbka balenia | 99 mm |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Veľkosť zálohovacieho disku | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | PCI Express, SATA |
| Maximálna kapacita úložiska | 4 TB |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Obal pre SSD |
| Materiál | Hliník |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Kompatibilné produkty | PS5® and Xbox support |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 11, Windows 8 Enterprise, Windows 11 x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.7 Lion |
| Upozornenia | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 4711387660225 |
| USB pripojenie: | Áno |
| USB verzia: | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Rýchlosť prenosu dát: | 20 Gbit/s |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C |
| Hĺbka: | 116,2 mm |
| Šírka: | 55,6 mm |
| Šírka balenia: | 174 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 320 g |
| Hmotnosť: | 148 g |
| Výška: | 15,3 mm |
| Hĺbka balenia: | 99 mm |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Veľkosť zálohovacieho disku: | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | PCI Express, SATA |
| Maximálna kapacita úložiska: | 4 TB |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Obal pre SSD |
| Materiál: | Hliník |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Kompatibilné produkty: | PS5® and Xbox support |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 11, Windows 8 Enterprise, Windows 11 x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.7 Lion |
| Upozornenia: | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
