Kingston Technology XS1000 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Čierna
Kód: DIAKINZEW0006Podrobný popis
Kingston Technology XS1000 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Čierna| Konektor USB | USB Typ-C |
| Wi-Fi | Nie |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-A |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Pro, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11 x64, Windows 10, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android, iPadOS 13, iPadOS 17.4, iOS 13, iPadOS 14, iOS 16, iPadOS 17.5, iPadOS 17.1.1, iOS 14, iOS 15 |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Kov, Plast |
| Výška | 13,5 mm |
| Šírka | 32,6 mm |
| Hĺbka | 69,5 mm |
| Hmotnosť | 44,8 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 63,27 g |
| Hĺbka balenia | 24,1 mm |
| Šírka balenia | 82,5 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 1,12 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 15 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 222,2 mm |
| Upozornenia | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Rýchlosť čítania | 1050 MB/s |
| Rýchlosť zápisu | 1000 MB/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 740617338515 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Wi-Fi: | Nie |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-A |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Pro, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11 x64, Windows 10, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android, iPadOS 13, iPadOS 17.4, iOS 13, iPadOS 14, iOS 16, iPadOS 17.5, iPadOS 17.1.1, iOS 14, iOS 15 |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Kov, Plast |
| Výška: | 13,5 mm |
| Šírka: | 32,6 mm |
| Hĺbka: | 69,5 mm |
| Hmotnosť: | 44,8 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 63,27 g |
| Hĺbka balenia: | 24,1 mm |
| Šírka balenia: | 82,5 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 1,12 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 15 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 222,2 mm |
| Upozornenia: | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Rýchlosť čítania: | 1050 MB/s |
| Rýchlosť zápisu: | 1000 MB/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
