Kingston Technology XS1000 Red 2 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Červená
Kód: DIAKINZEW0009Podrobný popis
Kingston Technology XS1000 Red 2 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Červená| Wi-Fi | Nie |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-A |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Základný materiál | Kov, Plast |
| Farba | Červená |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Home x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64 |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS 14, iOS 15, iPadOS 17.5, iPadOS 17.1.1, iPadOS 17.4, Android, iOS 13, iPadOS 13, iOS 16, iPadOS 14 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Hĺbka | 69,5 mm |
| Šírka | 32,6 mm |
| Hmotnosť | 44,8 g |
| Výška | 13,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 63,27 g |
| Hĺbka balenia | 24,1 mm |
| Šírka balenia | 82,5 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 1,12 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 15 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 222,2 mm |
| Rýchlosť zápisu | 1000 MB/s |
| Rýchlosť čítania | 1050 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 740617341782 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-A |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Základný materiál: | Kov, Plast |
| Farba: | Červená |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Home x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64 |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS 14, iOS 15, iPadOS 17.5, iPadOS 17.1.1, iPadOS 17.4, Android, iOS 13, iPadOS 13, iOS 16, iPadOS 14 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Hĺbka: | 69,5 mm |
| Šírka: | 32,6 mm |
| Hmotnosť: | 44,8 g |
| Výška: | 13,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 63,27 g |
| Hĺbka balenia: | 24,1 mm |
| Šírka balenia: | 82,5 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 1,12 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 15 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 222,2 mm |
| Rýchlosť zápisu: | 1000 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 1050 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
