Kingston Technology XS2000 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Čierna, Strieborná
Kód: DIAKINZEW0003Podrobný popis
Kingston Technology XS2000 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Čierna, Strieborná| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 8.1 |
| Ochranné funkcie | Odolný proti nárazom, Vode odolné, Prachuodolný |
| Základný materiál | Kov, Plast |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 58,3 g |
| Výška | 13,5 mm |
| Hĺbka | 69,5 mm |
| Šírka | 32,6 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 120,47 g |
| Hĺbka balenia | 41,4 mm |
| Šírka balenia | 111,2 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 20 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 2,88 kg |
| HS kód | 84717070 |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 469,9 mm |
| Upozornenia | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture. |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Typ pamäte | 3D NAND |
| Rýchlosť čítania | 2000 MB/s |
| Rýchlosť zápisu | 2000 MB/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 740617321340 |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 8.1 |
| Ochranné funkcie: | Odolný proti nárazom, Vode odolné, Prachuodolný |
| Základný materiál: | Kov, Plast |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 58,3 g |
| Výška: | 13,5 mm |
| Hĺbka: | 69,5 mm |
| Šírka: | 32,6 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 120,47 g |
| Hĺbka balenia: | 41,4 mm |
| Šírka balenia: | 111,2 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 20 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 2,88 kg |
| HS kód: | 84717070 |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 469,9 mm |
| Upozornenia: | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture. |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Typ pamäte: | 3D NAND |
| Rýchlosť čítania: | 2000 MB/s |
| Rýchlosť zápisu: | 2000 MB/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
