Patriot Memory Transporter Lite 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL1TBPECB) Čierna
Kód: DIAPATZEW0011Podrobný popis
Patriot Memory Transporter Lite 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL1TBPECB) Čierna| Konektor USB | USB Typ-C |
| Wi-Fi | Nie |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Základný materiál | Hliník |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 32,5 mm |
| Hĺbka | 107 mm |
| Výška | 9 mm |
| Hmotnosť | 39,6 g |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture. |
| Rýchlosť čítania | 1000 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Rýchlosť zápisu | 1000 MB/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 4711378421996 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Wi-Fi: | Nie |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Základný materiál: | Hliník |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 32,5 mm |
| Hĺbka: | 107 mm |
| Výška: | 9 mm |
| Hmotnosť: | 39,6 g |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture. |
| Rýchlosť čítania: | 1000 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Rýchlosť zápisu: | 1000 MB/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
