Samsung MU-PE1T0R 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Modrá
Kód: DIASA1ZEW0164Podrobný popis
Samsung MU-PE1T0R 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Modrá| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Základný materiál | Guma |
| Ochranné funkcie | Vode odolné, Prachuodolný |
| Farba | Modrá |
| Certifikáty zhody | CE, TÜV mark, EAC, C-TICK, CB, UKCA, BIS, VCCI, BSMI, KC, RoHS, UL |
| Certifikácia | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Šírka | 59 mm |
| Hĺbka | 13 mm |
| Výška | 88 mm |
| Hmotnosť | 98 g |
| HS kód | 84717070 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 256-bit AES |
| Upozornenia | Avoid contact with water and moisture., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| Rýchlosť zápisu | 1000 MB/s |
| NVMe | Áno |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Rýchlosť čítania | 1050 MB/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 8806092968479 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Základný materiál: | Guma |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné, Prachuodolný |
| Farba: | Modrá |
| Certifikáty zhody: | CE, TÜV mark, EAC, C-TICK, CB, UKCA, BIS, VCCI, BSMI, KC, RoHS, UL |
| Certifikácia: | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Šírka: | 59 mm |
| Hĺbka: | 13 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Hmotnosť: | 98 g |
| HS kód: | 84717070 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 256-bit AES |
| Upozornenia: | Avoid contact with water and moisture., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| Rýchlosť zápisu: | 1000 MB/s |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Rýchlosť čítania: | 1050 MB/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
