Samsung Portable SSD T7 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Šedá
Kód: DIASA1ZEW0145Podrobný popis
Samsung Portable SSD T7 1 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Šedá| Wi-Fi | Nie |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Základný materiál | Hliník |
| Farba | Šedá |
| Certifikáty zhody | KC, EAC, C-TICK, CB, TÜV mark, RoHS, UL, VCCI, BSMI, CE |
| Certifikácia | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Hmotnosť | 58 g |
| Výška | 57 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Typ balenia | Box |
| HS kód | 84717070 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 256-bit AES |
| Ochrana heslom | Áno |
| Hardwarové šifrovanie | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture. |
| NVMe | Áno |
| Rýchlosť čítania | 1050 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Rýchlosť zápisu | 1000 MB/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 8806090351679 |
| Wi-Fi: | Nie |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Základný materiál: | Hliník |
| Farba: | Šedá |
| Certifikáty zhody: | KC, EAC, C-TICK, CB, TÜV mark, RoHS, UL, VCCI, BSMI, CE |
| Certifikácia: | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Hmotnosť: | 58 g |
| Výška: | 57 mm |
| Šírka: | 85 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Typ balenia: | Box |
| HS kód: | 84717070 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 256-bit AES |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Hardwarové šifrovanie: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture. |
| NVMe: | Áno |
| Rýchlosť čítania: | 1050 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Rýchlosť zápisu: | 1000 MB/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
