Samsung Portable SSD T7 2 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Modrá
Kód: DIASA1ZEW0149Podrobný popis
Samsung Portable SSD T7 2 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Modrá| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Nie |
| Základný materiál | Hliník |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Certifikáty zhody | EAC, C-TICK, TÜV mark, CB, KC, VCCI, BSMI, CE, RoHS, UL |
| Farba | Modrá |
| Certifikácia | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Výška | 57 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Hmotnosť | 58 g |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 180 g |
| Hĺbka balenia | 136 mm |
| Šírka balenia | 99 mm |
| HS kód | 84717070 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Hardwarové šifrovanie | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 256-bit AES |
| Upozornenia | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture. |
| NVMe | Áno |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Rýchlosť zápisu | 1000 MB/s |
| Rýchlosť čítania | 1050 MB/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 8806090312403 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi: | Nie |
| Základný materiál: | Hliník |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Certifikáty zhody: | EAC, C-TICK, TÜV mark, CB, KC, VCCI, BSMI, CE, RoHS, UL |
| Farba: | Modrá |
| Certifikácia: | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Výška: | 57 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Šírka: | 85 mm |
| Hmotnosť: | 58 g |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 180 g |
| Hĺbka balenia: | 136 mm |
| Šírka balenia: | 99 mm |
| HS kód: | 84717070 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Hardwarové šifrovanie: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 256-bit AES |
| Upozornenia: | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture. |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Rýchlosť zápisu: | 1000 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 1050 MB/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
