SanDisk SDSSDE30-2T00-G26 externý SSD disk 2 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Čierna
Kód: DIASADZEW0009Podrobný popis
SanDisk SDSSDE30-2T00-G26 externý SSD disk 2 TB USB Typ-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Čierna| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-A |
| Farba | Čierna |
| Ochranné funkcie | Odolné proti pádu |
| Certifikácia | CE, FCC, RCM, BSMI, EAC, UKCA, ICES, BIS |
| Šírka | 46,9 mm |
| Hĺbka | 9,91 mm |
| Výška | 96,9 mm |
| Hmotnosť | 40 g |
| Prevádzkové vibrácie | 5 G |
| Prevádzkové otrasy | 1500 G |
| Ochrana heslom | Nie |
| Hardwarové šifrovanie | Nie |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Rýchlosť čítania | 800 MB/s |
| NVMe | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 619659204853 |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-A |
| Farba: | Čierna |
| Ochranné funkcie: | Odolné proti pádu |
| Certifikácia: | CE, FCC, RCM, BSMI, EAC, UKCA, ICES, BIS |
| Šírka: | 46,9 mm |
| Hĺbka: | 9,91 mm |
| Výška: | 96,9 mm |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Prevádzkové vibrácie: | 5 G |
| Prevádzkové otrasy: | 1500 G |
| Ochrana heslom: | Nie |
| Hardwarové šifrovanie: | Nie |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Rýchlosť čítania: | 800 MB/s |
| NVMe: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
