Seagate Archive HDD Basic externý pevný disk 1 TB 2.5" 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Strieborná
Kód: DIASEAZEW0297Podrobný popis
Seagate Archive HDD Basic externý pevný disk 1 TB 2.5" 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Strieborná| Wi-Fi | Nie |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Farba | Strieborná |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 117 mm |
| Hĺbka | 14,8 mm |
| Hmotnosť | 170 g |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Hĺbka balenia | 31 mm |
| Šírka balenia | 103 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 260 g |
| Dodávané káble | USB |
| HS kód | 84717050 |
| Upozornenia | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture. |
| Veľkosť pevného disku | 2.5" |
| Rozhranie | USB 3.0/2.0 |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 3660619408245 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Farba: | Strieborná |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 117 mm |
| Hĺbka: | 14,8 mm |
| Hmotnosť: | 170 g |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 31 mm |
| Šírka balenia: | 103 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 260 g |
| Dodávané káble: | USB |
| HS kód: | 84717050 |
| Upozornenia: | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture. |
| Veľkosť pevného disku: | 2.5" |
| Rozhranie: | USB 3.0/2.0 |
| Kapacita pevného disku: | 1 TB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
