Seagate Basic externý pevný disk 5 TB 2.5" 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Strieborná
Kód: DIASEAZEW0296Podrobný popis
Seagate Basic externý pevný disk 5 TB 2.5" 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Strieborná| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Farba | Strieborná |
| Plug and Play | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Výška | 117 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Hmotnosť | 270 g |
| Šírka balenia | 103 mm |
| Hĺbka balenia | 39,5 mm |
| Dodávané káble | USB |
| Hmotnosť vrátane balenia | 330 g |
| Návod na obsluhu | Áno |
| HS kód | 84717050 |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Kapacita pevného disku | 5 TB |
| Veľkosť pevného disku | 2.5" |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 3660619408207 |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Plug and Play: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Výška: | 117 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Šírka balenia: | 103 mm |
| Hĺbka balenia: | 39,5 mm |
| Dodávané káble: | USB |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 330 g |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| HS kód: | 84717050 |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Kapacita pevného disku: | 5 TB |
| Veľkosť pevného disku: | 2.5" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
