Silicon Power PC60 Portable SSD 1 TB USB Type-A až USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna
Kód: DIASLPZEW0061Podrobný popis
Silicon Power PC60 Portable SSD 1 TB USB Type-A až USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor USB | USB Type-A až USB Type-C |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-A |
| Základný materiál | Plast |
| Ochranné funkcie | Odolné proti pádu, Odolné voči nárazom |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.3 Panther |
| Farba | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows 11, Windows 8 |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android |
| Certifikácia | CE, FCC, BSMI, RoHS, KCC |
| Výška | 11,2 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Hmotnosť | 46 g |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture. |
| Rýchlosť čítania | 540 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Rýchlosť zápisu | 500 MB/s |
| Typ pamäte | 3D NAND |
| Rozhranie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 4713436149965 |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor USB: | USB Type-A až USB Type-C |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-A |
| Základný materiál: | Plast |
| Ochranné funkcie: | Odolné proti pádu, Odolné voči nárazom |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.3 Panther |
| Farba: | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows 11, Windows 8 |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android |
| Certifikácia: | CE, FCC, BSMI, RoHS, KCC |
| Výška: | 11,2 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Hmotnosť: | 46 g |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture. |
| Rýchlosť čítania: | 540 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Rýchlosť zápisu: | 500 MB/s |
| Typ pamäte: | 3D NAND |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
