Toshiba Canvio Basics externý pevný disk 4 TB 2.5" USB Type-A / Micro-USB B 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna
Kód: DIATOSZEW0024Podrobný popis
Toshiba Canvio Basics externý pevný disk 4 TB 2.5" USB Type-A / Micro-USB B 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna| Konektor USB | USB Type-A / Micro-USB B |
| Technológia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Prenosová rýchlosť USB | 5000 Mbit/s |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 5000 Mbit/s |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 |
| LED indikátory | Status |
| Základný materiál | Plast |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 109 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 19,5 mm |
| Hmotnosť | 217,5 g |
| Kapacita batérie | 900 mAh |
| Napájanie zbernice | USB |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-A na Micro-USB Type-B |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture. |
| Rozhranie | USB 3.0/2.0 |
| Formát súborového systému | NTFS |
| Kapacita pevného disku | 4 TB |
| Veľkosť pevného disku | 2.5" |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 4260557512364 |
| Konektor USB: | USB Type-A / Micro-USB B |
| Technológia Thunderbolt: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Prenosová rýchlosť USB: | 5000 Mbit/s |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 5000 Mbit/s |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 |
| LED indikátory: | Status |
| Základný materiál: | Plast |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 109 mm |
| Šírka: | 78 mm |
| Výška: | 19,5 mm |
| Hmotnosť: | 217,5 g |
| Kapacita batérie: | 900 mAh |
| Napájanie zbernice: | USB |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-A na Micro-USB Type-B |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture. |
| Rozhranie: | USB 3.0/2.0 |
| Formát súborového systému: | NTFS |
| Kapacita pevného disku: | 4 TB |
| Veľkosť pevného disku: | 2.5" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
