ASUS ESD-T1A/BLK/G/AS// Obal pre SSD Čierna M.2
Kód: DIAASUOBU0001Podrobný popis
ASUS ESD-T1A/BLK/G/AS// Obal pre SSD Čierna M.2| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB pripojenie | Áno |
| Pohlavie USB konektora | Samica |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Rýchlosť prenosu dát | 10 Gbit/s |
| Šírka | 125,3 mm |
| Výška | 13,3 mm |
| Hĺbka | 54,3 mm |
| Hmotnosť | 142 g |
| Výstupné napätie adaptéru | 5 V |
| Veľkosť zálohovacieho disku | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, PCI Express, SATA |
| Typ produktu | Obal pre SSD |
| Zámok | Áno |
| Farba | Čierna |
| Certifikácia | MIL-STD-810H IP68 |
| Kompatibilné produkty | PS5, Xbox |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ zariadenia | Solid-state drive (SSD) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 15 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Upozornenia | Avoid flooding or contact of the housing with water., Do not store or use the unit near heat sources., Do not dismantle the housing without the proper tools and technical knowledge. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| EAN: | 4711081826613 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB pripojenie: | Áno |
| Pohlavie USB konektora: | Samica |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Rýchlosť prenosu dát: | 10 Gbit/s |
| Šírka: | 125,3 mm |
| Výška: | 13,3 mm |
| Hĺbka: | 54,3 mm |
| Hmotnosť: | 142 g |
| Výstupné napätie adaptéru: | 5 V |
| Veľkosť zálohovacieho disku: | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, PCI Express, SATA |
| Typ produktu: | Obal pre SSD |
| Zámok: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Certifikácia: | MIL-STD-810H IP68 |
| Kompatibilné produkty: | PS5, Xbox |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ zariadenia: | Solid-state drive (SSD) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 15 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid flooding or contact of the housing with water., Do not store or use the unit near heat sources., Do not dismantle the housing without the proper tools and technical knowledge. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
