Externé puzdro Savio M.2 SSD NVMe, USB-C 3.1, AK-67, sivé
Kód: DIASAVOBU0003Podrobný popis
Externé puzdro Savio M.2 SSD NVMe, USB-C 3.1, AK-67, sivé| USB pripojenie | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát | 10 Gbit/s |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 93 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 83,9 g |
| Šírka balenia | 127 mm |
| Typ zdroja | USB |
| Veľkosť zálohovacieho disku | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 4 |
| Typ produktu | Kryt disku M.2 |
| Farba | Šedá |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, Windows Vista, Windows XP |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| EAN: | 5901986048183 |
| USB pripojenie: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát: | 10 Gbit/s |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 93 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 83,9 g |
| Šírka balenia: | 127 mm |
| Typ zdroja: | USB |
| Veľkosť zálohovacieho disku: | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 4 |
| Typ produktu: | Kryt disku M.2 |
| Farba: | Šedá |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, Windows Vista, Windows XP |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
