Natec RHINO GO USB 3.0 kryt pre 2,5'' SATA HDD/SSD, čierny hliník
Kód: DIANATOBU0001Podrobný popis
Natec RHINO GO USB 3.0 kryt pre 2,5'' SATA HDD/SSD, čierny hliník| USB pripojenie | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | SATA |
| Veľkosť zálohovacieho disku | 2.5" |
| Podporované výška pre dátové úložiská | 9.5 mm |
| Maximálna kapacita úložiska | 4 TB |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| EAN: | 5901969407761 |
| USB pripojenie: | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | SATA |
| Veľkosť zálohovacieho disku: | 2.5" |
| Podporované výška pre dátové úložiská: | 9.5 mm |
| Maximálna kapacita úložiska: | 4 TB |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
