Skriňa iBox HD-07 SSD Black M.2
Kód: DIAIBOOBU0007Podrobný popis
Skriňa iBox HD-07 SSD Black M.2| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB pripojenie | Áno |
| Podpora TRIM | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát | 10 Gbit/s |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 14 mm |
| Hĺbka | 37 mm |
| Veľkosť zálohovacieho disku | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2 |
| NVMe | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Obal pre SSD |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8, Windows 7, Windows XP |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Upozornenia | Avoid flooding or contact of the housing with water., Do not store or use the unit near heat sources., Do not dismantle the housing without the proper tools and technical knowledge. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| EAN: | 5903968680572 |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB pripojenie: | Áno |
| Podpora TRIM: | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát: | 10 Gbit/s |
| Šírka: | 120 mm |
| Výška: | 14 mm |
| Hĺbka: | 37 mm |
| Veľkosť zálohovacieho disku: | M.2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2 |
| NVMe: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Obal pre SSD |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8, Windows 7, Windows XP |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid flooding or contact of the housing with water., Do not store or use the unit near heat sources., Do not dismantle the housing without the proper tools and technical knowledge. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
