UNITEK M.2 USB 3.2 Gen2 Type-C M.2 NVME/SATA SSD
Kód: DIAUTKOBU0015Podrobný popis
UNITEK M.2 USB 3.2 Gen2 Type-C M.2 NVME/SATA SSD| Rýchlosť prenosu dát | 10 Gbit/s |
| Plug and Play | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-C - USB Type-C/USB Type-A |
| Výška | 13,1 mm |
| Hĺbka | 107 mm |
| Šírka | 32,4 mm |
| USB pripojenie | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, NVMe, SATA III |
| Typ USB portu | USB Typ-C |
| Veľkosť M.2 SSD | 2230, 2242, 2260, 2280 |
| Veľkosť zálohovacieho disku | M.2 |
| Typ produktu | Kryt disku M.2 |
| Základný materiál | ABS |
| Farba | Šedá |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows Vista, Windows 8, Windows XP, Windows 10, Windows 7 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Upozornenia | Do not dismantle the housing without the proper tools and technical knowledge., Do not store or use the unit near heat sources. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| EAN: | 4894160048493 |
| Rýchlosť prenosu dát: | 10 Gbit/s |
| Plug and Play: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-C - USB Type-C/USB Type-A |
| Výška: | 13,1 mm |
| Hĺbka: | 107 mm |
| Šírka: | 32,4 mm |
| USB pripojenie: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, NVMe, SATA III |
| Typ USB portu: | USB Typ-C |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2230, 2242, 2260, 2280 |
| Veľkosť zálohovacieho disku: | M.2 |
| Typ produktu: | Kryt disku M.2 |
| Základný materiál: | ABS |
| Farba: | Šedá |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows Vista, Windows 8, Windows XP, Windows 10, Windows 7 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dismantle the housing without the proper tools and technical knowledge., Do not store or use the unit near heat sources. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
