Deuter First Aid Kit Pro Cestovná lekárnička
Kód: SURDUTPPO0006Podrobný popis
Deuter First Aid Kit Pro Cestovná lekárnička| Model | Cestovná lekárnička |
| Typ uzáveru | Zips |
| Úchyty | Áno |
| Farba skrine | Oranžová |
| Hĺbka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnosť | 370 g |
| Šírka | 180 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | First aid |
|---|---|
| EAN: | 4046051180410 |
| Model: | Cestovná lekárnička |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Úchyty: | Áno |
| Farba skrine: | Oranžová |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Šírka: | 180 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
