Flashdrive Patriot Rage Lite 120 MB/S 256GB USB 3.2
Kód: PAMPATFLD0144Podrobný popis
Flashdrive Patriot Rage Lite 120 MB/S 256GB USB 3.2| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Áno |
| Kapacita | 256 GB |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno, Mac OS X 10.0 Cheetah |
| Podporované operačné systémy Linux | Linux 2.6 alebo novší verzia |
| Rýchlosť čítania | 180 MB/s |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dĺžka | 1 cm |
| Šírka | 21 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Farba | Čierna |
| Ochrana heslom | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Prístup zabezpečený cez PIN | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 814914028971 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Áno |
| Kapacita: | 256 GB |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno, Mac OS X 10.0 Cheetah |
| Podporované operačné systémy Linux: | Linux 2.6 alebo novší verzia |
| Rýchlosť čítania: | 180 MB/s |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dĺžka: | 1 cm |
| Šírka: | 21 mm |
| Hmotnosť: | 10 g |
| Farba: | Čierna |
| Ochrana heslom: | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Prístup zabezpečený cez PIN: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
