Kingston Technology DataTraveler Exodia USB kľúč 256 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna, Zelená
Kód: PAMKINFLD0448Podrobný popis
Kingston Technology DataTraveler Exodia USB kľúč 256 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna, Zelená| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 Pro, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11, Windows 11 Enterprise x64 |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Kapacita | 256 GB |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 10,4 mm |
| Hĺbka | 60,8 mm |
| Šírka | 21,4 mm |
| Hmotnosť | 9,36 g |
| Farba | Čierna |
| Formát | Čiapky |
| Krúžok na kľúče | Áno |
| Hĺbka balenia | 12,9 mm |
| Šírka balenia | 101,6 mm |
| Výška balenia | 114,3 mm |
| Typ balenia | Blistr |
| Hmotnosť vrátane balenia | 15,67 g |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 121,9 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 25 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 193 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 467,65 g |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 110,5 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 60 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 740617353785 |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 Pro, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11, Windows 11 Enterprise x64 |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Kapacita: | 256 GB |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 10,4 mm |
| Hĺbka: | 60,8 mm |
| Šírka: | 21,4 mm |
| Hmotnosť: | 9,36 g |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Čiapky |
| Krúžok na kľúče: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 12,9 mm |
| Šírka balenia: | 101,6 mm |
| Výška balenia: | 114,3 mm |
| Typ balenia: | Blistr |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 15,67 g |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 121,9 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 25 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 193 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 467,65 g |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 110,5 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 60 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
