Patriot Memory 64GB Xporter X550 USB flash disk Dual USB A+C (PS64GX550AAD) Biela, Modrá
Kód: PAMPATFLD0168Podrobný popis
Patriot Memory 64GB Xporter X550 USB flash disk Dual USB A+C (PS64GX550AAD) Biela, Modrá| Rozhranie zariadenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Rýchlosť čítania | 80 MB/s |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | Áno |
| Kapacita | 64 GB |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux 2.4, Mac OSX 10.6 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 10 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Farba | Biela |
| Typ balenia | Blistr |
| Výška balenia | 10 mm |
| Hĺbka balenia | 132 mm |
| Šírka balenia | 100 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 20 g |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, UKCA, CE, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Upozornenia | Do not expose to moisture., Avoid impacts and shocks., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4711378428759 |
| Rozhranie zariadenia: | USB Type-A / USB Type-C |
| Rýchlosť čítania: | 80 MB/s |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play: | Áno |
| Kapacita: | 64 GB |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux 2.4, Mac OSX 10.6 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 10 mm |
| Hĺbka: | 68 mm |
| Šírka: | 19 mm |
| Hmotnosť: | 10 g |
| Farba: | Biela |
| Typ balenia: | Blistr |
| Výška balenia: | 10 mm |
| Hĺbka balenia: | 132 mm |
| Šírka balenia: | 100 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 20 g |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, UKCA, CE, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Upozornenia: | Do not expose to moisture., Avoid impacts and shocks., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
