Activejet AUC-198 príslušenstvo pre ultrazvukové čističe 24 W Biela
Kód: AGDACJMUD0002Podrobný popis
Activejet AUC-198 príslušenstvo pre ultrazvukové čističe 24 W Biela| Rozmery nádoby | 8,6 x 8,6 x 3,26 cm |
| Výška | 89 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Hĺbka | 107 mm |
| Hmotnosť | 400 g |
| Nabíjací prúd | 2 A |
| Menovitý výkon | 24 W |
| Nabíjacie napätie | 5 V |
| Kapacita batérie | 18650 - 2*2000 mAh |
| Menovité napätie | 7,4 V |
| Frekvencia | 48000 Hz |
| Typ produktu | Ultrazvuková umývačka s UV žiarením |
| Minimálny čas prevádzky | 5 min |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| maximálny čas prevádzky | 20 min |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Farba | Biela |
| Kapacita | 125 ml |
| UV sterilizácia | Áno |
| Požadované USB | Áno |
| Prevádzkové režimy | 3 |
| Kontrolka | Áno |
| Doba nabíjania | 2,5 h |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Typ batérie | Batéria |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Maximálna kapacita (ml) | 80 ml |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin when using the device., Do not immerse the device in water or expose it to moisture., Disconnect the unit from the power supply before cleaning or maintenance. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For disinfection - Sterilizers |
|---|---|
| EAN: | 5901443392002 |
| Rozmery nádoby: | 8,6 x 8,6 x 3,26 cm |
| Výška: | 89 mm |
| Šírka: | 106 mm |
| Hĺbka: | 107 mm |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Nabíjací prúd: | 2 A |
| Menovitý výkon: | 24 W |
| Nabíjacie napätie: | 5 V |
| Kapacita batérie: | 18650 - 2*2000 mAh |
| Menovité napätie: | 7,4 V |
| Frekvencia: | 48000 Hz |
| Typ produktu: | Ultrazvuková umývačka s UV žiarením |
| Minimálny čas prevádzky: | 5 min |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| maximálny čas prevádzky: | 20 min |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Kapacita: | 125 ml |
| UV sterilizácia: | Áno |
| Požadované USB: | Áno |
| Prevádzkové režimy: | 3 |
| Kontrolka: | Áno |
| Doba nabíjania: | 2,5 h |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Typ batérie: | Batéria |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Maximálna kapacita (ml): | 80 ml |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin when using the device., Do not immerse the device in water or expose it to moisture., Disconnect the unit from the power supply before cleaning or maintenance. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
