Activejet AUC-200 príslušenstvo pre ultrazvukové čističe 24 W Biela
Kód: AGDACJMUD0001Podrobný popis
Activejet AUC-200 príslušenstvo pre ultrazvukové čističe 24 W Biela| Výška | 67 mm |
| Šírka | 231 mm |
| Hĺbka | 96 mm |
| Hmotnosť | 450 g |
| Rozmery nádoby | 16,8 x 6,6 x 3,65 cm |
| Frekvencia | 48000 Hz |
| Menovitý výkon | 24 W |
| Napájacie napätie | 100 - 240 V |
| Menovité jednosmerné napätie | 12 V |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba | Biela |
| Typ produktu | Ultrazvuková umývačka s UV žiarením |
| Materiál | Technopolymeru, Nerezová oceľ |
| UV sterilizácia | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Prevádzkové režimy | 2 |
| Jednoduché použitie | Áno |
| maximálny čas prevádzky | 10 min |
| Maximálna kapacita (ml) | 325 ml |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Minimálny čas prevádzky | 5 min |
| Typ balenia | Box |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Upozornenia | Disconnect the unit from the power supply before cleaning or maintenance., Avoid contact with eyes and skin when using the device., Do not immerse the device in water or expose it to moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For disinfection - Sterilizers |
|---|---|
| EAN: | 5901443392019 |
| Výška: | 67 mm |
| Šírka: | 231 mm |
| Hĺbka: | 96 mm |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Rozmery nádoby: | 16,8 x 6,6 x 3,65 cm |
| Frekvencia: | 48000 Hz |
| Menovitý výkon: | 24 W |
| Napájacie napätie: | 100 - 240 V |
| Menovité jednosmerné napätie: | 12 V |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Typ produktu: | Ultrazvuková umývačka s UV žiarením |
| Materiál: | Technopolymeru, Nerezová oceľ |
| UV sterilizácia: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Prevádzkové režimy: | 2 |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| maximálny čas prevádzky: | 10 min |
| Maximálna kapacita (ml): | 325 ml |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Minimálny čas prevádzky: | 5 min |
| Typ balenia: | Box |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Upozornenia: | Disconnect the unit from the power supply before cleaning or maintenance., Avoid contact with eyes and skin when using the device., Do not immerse the device in water or expose it to moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
