Activejet ATH-2070N toner 1 kusov Kompatibilné Čierna
Kód: EXPACJTHP0401Podrobný popis
Activejet ATH-2070N toner 1 kusov Kompatibilné Čierna| Počet čiernych tonerových kaziet | 1 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Vstavaný valec | Nie |
| Popis bloku | Activejet Toner |
| Tlačové farby | Čierna |
| Verzia | Supreme |
| Výťažnosť stránky čierneho tonera | 1000 strany |
| Kompatibilita značky | HP |
| OEM kód | HP 117A 2070A |
| Model | Kompatibilné |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| Kompatibilita | HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Typ balenia | Box |
| tlačová technológia | Laserová tlač |
| Certifikáty zhody | CE |
| Technológia | New |
| Ďalšie informácie | Prázdny toner s čipom |
| Certifikácia | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technické vlastnosti | Toner with chip |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 40 °C |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not dispose of in normal waste. Dispose of in accordance with local regulations., Keep away from children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 5901443113539 |
| Počet čiernych tonerových kaziet: | 1 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Vstavaný valec: | Nie |
| Popis bloku: | Activejet Toner |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Verzia: | Supreme |
| Výťažnosť stránky čierneho tonera: | 1000 strany |
| Kompatibilita značky: | HP |
| OEM kód: | HP 117A 2070A |
| Model: | Kompatibilné |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| Kompatibilita: | HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Typ balenia: | Box |
| tlačová technológia: | Laserová tlač |
| Certifikáty zhody: | CE |
| Technológia: | New |
| Ďalšie informácie: | Prázdny toner s čipom |
| Certifikácia: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technické vlastnosti: | Toner with chip |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 40 °C |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not dispose of in normal waste. Dispose of in accordance with local regulations., Keep away from children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
