Activejet ATH-2071N toner 1 kusov Kompatibilné Azúrová
Kód: EXPACJTHP0402Podrobný popis
Activejet ATH-2071N toner 1 kusov Kompatibilné Azúrová| Atramentová kazeta typu | Štandardná výťažnosť |
| Kompatibilita značky | HP |
| Vstavaný valec | Nie |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výťažnosť stránky čierneho tonera | 700 strany |
| Verzia | Supreme |
| Tlačové farby | Azúrová |
| OEM kód | HP 117A 2071A |
| Počet farebných tonerových kaziet | 1 |
| Model | Kompatibilné |
| Kompatibilita | HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Typ balenia | Box |
| Technológia | New |
| tlačová technológia | Laserová tlač |
| Popis bloku | Activejet Toner |
| Certifikáty zhody | CE |
| Ďalšie informácie | Prázdny toner s čipom |
| Certifikácia | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technické vlastnosti | Toner with chip |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 40 °C |
| Upozornenia | Keep away from children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in normal waste. Dispose of in accordance with local regulations. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 5901443113546 |
| Atramentová kazeta typu: | Štandardná výťažnosť |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Vstavaný valec: | Nie |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výťažnosť stránky čierneho tonera: | 700 strany |
| Verzia: | Supreme |
| Tlačové farby: | Azúrová |
| OEM kód: | HP 117A 2071A |
| Počet farebných tonerových kaziet: | 1 |
| Model: | Kompatibilné |
| Kompatibilita: | HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Typ balenia: | Box |
| Technológia: | New |
| tlačová technológia: | Laserová tlač |
| Popis bloku: | Activejet Toner |
| Certifikáty zhody: | CE |
| Ďalšie informácie: | Prázdny toner s čipom |
| Certifikácia: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technické vlastnosti: | Toner with chip |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 40 °C |
| Upozornenia: | Keep away from children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in normal waste. Dispose of in accordance with local regulations. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
