BEKO FBM62330GXTN
Kód: AGDBEKKWS0100Podrobný popis
BEKO FBM62330GXTN| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hmotnosť | 57 kg |
| Výška | 850 mm |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,99 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,81 kWh |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Umiestnenie skladovacej priehradky | Spodok |
| Typ hodín | Elektronický |
| Typ skladovacej priehradky | Skladovacia zásuvka |
| Vnútorná vrstva | Smalt |
| Farba rukoväte | Nerezová oceľ |
| Typ displeja | LED |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Ukladací priestor | Áno |
| Integrované hodiny | Áno |
| Typ časovača rúry | Digitálny |
| Časovač platne | Áno |
| Časovač rúry | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2062293 |
| Upozornenia | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Materiál dverí rúry | Sklo |
| Teleskopické police | Áno |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Čistý objem rúry | 72 L |
| Konvekčné varenie | Áno |
| Gril | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Počet pozícií roštov | 5 |
| Počet sklenených dverových panelov | 3 |
| Typ čistenia | Para |
| Vnútorný povrch rúry | Smalt |
| 3D horúci vzduch | Áno |
| Počet rúr | 1 |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Otváranie dverí rúry | Vyklápacie |
| Mikrovlnný ohrev | Nie |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Konvenčné varenie | Áno |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 1 | 2900 W |
| Typ varnej zóny 4 | Stredná |
| Materiál mriežky sporáku | liatina |
| Elektronické zapaľovanie | Áno |
| Počet súčasne použitých varných zón | 4 |
| Kryt varnej dosky | Áno |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Ľavá zadná časť |
| Typ varnej zóny 2 | Stredná |
| Typ varnej zóny 3 | Malý |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Počet plynových varných zón | 4 zone(s) |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Plyn |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
| Povrchový materiál | Sklo |
| Výkon varnej zóny 3 | 1000 W |
| Výkon varnej zóny 4 | 2000 W |
| Bezpečnostný plynový systém | Áno |
| Výkon varnej zóny 2 | 2000 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Plyn |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá predná |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
| Typ elektronického zapaľovania | Zapaľovanie tlačidlom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842694080 |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 57 kg |
| Výška: | 850 mm |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,99 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,81 kWh |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Umiestnenie skladovacej priehradky: | Spodok |
| Typ hodín: | Elektronický |
| Typ skladovacej priehradky: | Skladovacia zásuvka |
| Vnútorná vrstva: | Smalt |
| Farba rukoväte: | Nerezová oceľ |
| Typ displeja: | LED |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Ukladací priestor: | Áno |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Typ časovača rúry: | Digitálny |
| Časovač platne: | Áno |
| Časovač rúry: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2062293 |
| Upozornenia: | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Materiál dverí rúry: | Sklo |
| Teleskopické police: | Áno |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Čistý objem rúry: | 72 L |
| Konvekčné varenie: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Počet pozícií roštov: | 5 |
| Počet sklenených dverových panelov: | 3 |
| Typ čistenia: | Para |
| Vnútorný povrch rúry: | Smalt |
| 3D horúci vzduch: | Áno |
| Počet rúr: | 1 |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Otváranie dverí rúry: | Vyklápacie |
| Mikrovlnný ohrev: | Nie |
| Zdroj napájania rúry: | Elektrický |
| Konvenčné varenie: | Áno |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 1: | 2900 W |
| Typ varnej zóny 4: | Stredná |
| Materiál mriežky sporáku: | liatina |
| Elektronické zapaľovanie: | Áno |
| Počet súčasne použitých varných zón: | 4 |
| Kryt varnej dosky: | Áno |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Ľavá zadná časť |
| Typ varnej zóny 2: | Stredná |
| Typ varnej zóny 3: | Malý |
| Typ varnej dosky: | Plynový |
| Počet plynových varných zón: | 4 zone(s) |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Plyn |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Plyn |
| Povrchový materiál: | Sklo |
| Výkon varnej zóny 3: | 1000 W |
| Výkon varnej zóny 4: | 2000 W |
| Bezpečnostný plynový systém: | Áno |
| Výkon varnej zóny 2: | 2000 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Plyn |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Pravá predná |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Plyn |
| Typ elektronického zapaľovania: | Zapaľovanie tlačidlom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
