Umývačka riadu BOSCH SMS8ECI02E
Kód: AGDBOSZMW0225Podrobný popis
Umývačka riadu BOSCH SMS8ECI02E| Umývacie programy | Glass 40°C, Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C, Eko 50 °C, Quick 60 min, Prewash |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Systém sušenia | EfficientDry |
| Trieda emisie hluku | B |
| Počet pracích programov | 6 |
| Počet miest | 14 miest |
| Úroveň hluku | 42 dB(A) re 1pW |
| Hmotnosť | 51,7 kg |
| Výška | 84,5 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Prúd | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 54 kWh |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba dverí | Brúsená oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2068953 |
| Upozornenia | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005509324 |
| Umývacie programy: | Glass 40°C, Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C, Eko 50 °C, Quick 60 min, Prewash |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Systém sušenia: | EfficientDry |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Počet miest: | 14 miest |
| Úroveň hluku: | 42 dB(A) re 1pW |
| Hmotnosť: | 51,7 kg |
| Výška: | 84,5 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Šírka: | 60 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Prúd: | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 54 kWh |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba dverí: | Brúsená oceľ s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2068953 |
| Upozornenia: | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
