Umývačka riadu Electrolux ESA47210SW
Kód: AGDELCZMW0082Podrobný popis
Umývačka riadu Electrolux ESA47210SW| Počet pracích programov | 8 |
| Čas automatického vypnutia | 1 min |
| Systém sušenia | AirDry |
| Doba cyklu | 240 min |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Počet miest | 13 miest |
| Trieda emisie hluku | B |
| Šírka | 600 mm |
| Hmotnosť | 42 kg |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 620 mm |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Prúd | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Spotreba vody na cyklus | 9,9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 94 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Farba ovládacieho panela | Biela |
| Typ displeja | LED |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba dverí | Biela |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2107582 |
| Upozornenia | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543824823 |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Čas automatického vypnutia: | 1 min |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Doba cyklu: | 240 min |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Počet miest: | 13 miest |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Šírka: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| Výška: | 850 mm |
| Hĺbka: | 620 mm |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Prúd: | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 94 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Farba ovládacieho panela: | Biela |
| Typ displeja: | LED |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2107582 |
| Upozornenia: | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
