GORENJE CHLADNIČKA S MRAZNIČKOU NRK6182PW4
Kód: AGDGJELOW0136Podrobný popis
GORENJE CHLADNIČKA S MRAZNIČKOU NRK6182PW4| Úroveň hluku | 39 dB |
| Celkový čistý objem | 290 L |
| Trieda emisie hluku | C |
| Výrobník ľadu | Nie |
| Klimatická trieda | SN-T |
| Funkcia dovolenka | Nie |
| Hmotnosť | 62 kg |
| Šírka | 595 mm |
| Hĺbka | 628 mm |
| Výška | 1785 mm |
| Ročná spotreba energie | 235 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej | Nie |
| Počet kompresorov | 1 |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Farba | Biela |
| Výška balenia | 1860 mm |
| Hĺbka balenia | 628 mm |
| Šírka balenia | 645 mm |
| Alarm otvorených dverí | Nie |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1472668 |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Počet priehradok chladničky | 4 |
| Čistá kapacita chladničky | 207 L |
| Osvetlenie interiéru chladničky | Áno |
| Typ lampy | LED |
| Police v dverách chladničky | 3 |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ) | Áno |
| Priečinok na vajcia | Áno |
| Počet zásuviek na zeleninu | 1 |
| Počet poličiek na vajíčka | 2 |
| Beznámrazový systém (chladnička) | Áno |
| Beznámrazový systém (mraznička) | Áno |
| Rýchle zmrazenie | Áno |
| Umiestnenie mrazničky | Spodné |
| Mraziaci výkon | 5 kg/24h |
| Počet zásuviek v mrazničke | 3 |
| Čistá kapacita mrazničky | 85 L |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 10 h |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 3838782737329 |
| Úroveň hluku: | 39 dB |
| Celkový čistý objem: | 290 L |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Výrobník ľadu: | Nie |
| Klimatická trieda: | SN-T |
| Funkcia dovolenka: | Nie |
| Hmotnosť: | 62 kg |
| Šírka: | 595 mm |
| Hĺbka: | 628 mm |
| Výška: | 1785 mm |
| Ročná spotreba energie: | 235 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Výška balenia: | 1860 mm |
| Hĺbka balenia: | 628 mm |
| Šírka balenia: | 645 mm |
| Alarm otvorených dverí: | Nie |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1472668 |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Počet priehradok chladničky: | 4 |
| Čistá kapacita chladničky: | 207 L |
| Osvetlenie interiéru chladničky: | Áno |
| Typ lampy: | LED |
| Police v dverách chladničky: | 3 |
| Multi - Airflow systém ( chladnička ): | Áno |
| Priečinok na vajcia: | Áno |
| Počet zásuviek na zeleninu: | 1 |
| Počet poličiek na vajíčka: | 2 |
| Beznámrazový systém (chladnička): | Áno |
| Beznámrazový systém (mraznička): | Áno |
| Rýchle zmrazenie: | Áno |
| Umiestnenie mrazničky: | Spodné |
| Mraziaci výkon: | 5 kg/24h |
| Počet zásuviek v mrazničke: | 3 |
| Čistá kapacita mrazničky: | 85 L |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu: | 10 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
