Pralni stroj Bosch WAN2827FPL
Kód: AGDBOSPRW0270Podrobný popis
Pralni stroj Bosch WAN2827FPL| Maximálna rýchlosť otáčania | 1400 RPM |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Doba cyklu (max) | 208 min |
| Programy na umývanie | Ručné / vlna, Hygienické / antialergické, Bavlna, rifle/denim, Šport, Opláchnutie, Mix, Vlna, Eco 40-60, Rýchla 30 min, Odstredenie / vypustenie, Blúza / košeľa, Točenie, Jednoduché žehlenie, Rýchla 15 min, Čistenie bubna, Syntetika, jemné / hodváb |
| Menovitá kapacita | 9 kg |
| Systém vyváženia náplne | Áno |
| Doba cyklu (rýchly program) | 30 min |
| Úroveň hluku (pri točení) | 72 dB |
| AquaStop funkcia | Nie |
| Trieda emisie hluku | A |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Systém kontroly peny | Áno |
| Minimálne otáčky odstreďovania | 400 ot/min |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Výška | 845 mm |
| Hĺbka so zatvorenými dverami | 63,3 cm |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 106,3 cm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 49 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Prúd | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Celková spotreba | 2300 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,15 W |
| Spotreba vody na cyklus | 50 L |
| Objem bubna | 65 L |
| Farba dverí | Čierna, Šedá, Priehľadná |
| Dĺžka šnúry | 1,6 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Otočné, Dotyk |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor | Áno |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Uhol otvorenia dverí | 171° |
| Farba | Biela |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Typ displeja | LED |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Indikácia nadmerného množstva pracieho prostriedku | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Čistenie bubna | Áno |
| Automatický dávkovací systém | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| LED indikátor priebehu programu | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Bosch technológie (starostlivosť o oblečenie) | Reload, EcoSilence Drive™, Hygiene Plus, Antivibračný dizajn, SpeedPerfect, ActiveWater Plus |
| Upozornenia | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005396740 |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1400 RPM |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Doba cyklu (max): | 208 min |
| Programy na umývanie: | Ručné / vlna, Hygienické / antialergické, Bavlna, rifle/denim, Šport, Opláchnutie, Mix, Vlna, Eco 40-60, Rýchla 30 min, Odstredenie / vypustenie, Blúza / košeľa, Točenie, Jednoduché žehlenie, Rýchla 15 min, Čistenie bubna, Syntetika, jemné / hodváb |
| Menovitá kapacita: | 9 kg |
| Systém vyváženia náplne: | Áno |
| Doba cyklu (rýchly program): | 30 min |
| Úroveň hluku (pri točení): | 72 dB |
| AquaStop funkcia: | Nie |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Systém kontroly peny: | Áno |
| Minimálne otáčky odstreďovania: | 400 ot/min |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Výška: | 845 mm |
| Hĺbka so zatvorenými dverami: | 63,3 cm |
| Šírka: | 598 mm |
| Hĺbka: | 590 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 106,3 cm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 49 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Prúd: | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Celková spotreba: | 2300 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,15 W |
| Spotreba vody na cyklus: | 50 L |
| Objem bubna: | 65 L |
| Farba dverí: | Čierna, Šedá, Priehľadná |
| Dĺžka šnúry: | 1,6 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné, Dotyk |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Uhol otvorenia dverí: | 171° |
| Farba: | Biela |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Typ displeja: | LED |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Indikácia nadmerného množstva pracieho prostriedku: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Čistenie bubna: | Áno |
| Automatický dávkovací systém: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| LED indikátor priebehu programu: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Bosch technológie (starostlivosť o oblečenie): | Reload, EcoSilence Drive™, Hygiene Plus, Antivibračný dizajn, SpeedPerfect, ActiveWater Plus |
| Upozornenia: | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
