Sparkle Grafická karta SA310C-4G A310 ECO 4GB GDDR6
Kód: VGASPAINT0010Podrobný popis
Sparkle Grafická karta SA310C-4G A310 ECO 4GB GDDR6| Rozhranie | PCI Express x8 4.0 |
| Počet Mini DisplayPort portov | 2 |
| Verzia HDMI | 2.0b |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Dual Link DVI | Nie |
| Verzia DirectX | 12 Ultimate |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| OpenCL verzia | 3.0 |
| Verzia OpenGL | 4.6 |
| Hmotnosť | 202 g |
| Šírka | 69 mm |
| Hĺbka | 156 mm |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Frekvencia procesora | 1000 MHz |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Ray Tracing | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 7680 x 4320 px |
| Rodina grafického procesora | Intel |
| Typ | Arc A310 ECO |
| Pamäťová zbernica | 64 bit |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 4 GB |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR6 |
| Priepustnosť pamäte (max) | 124 GB/s |
| Rýchlosť prenosu dát | 15,5 Gbit/s |
| Minimálne systémové napájanie | 350 W |
| Farba | Purpurová |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Druh chladenia | Aktívny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Graphics card ( INTEL ) |
|---|---|
| EAN: | 4711342290368 |
| Rozhranie: | PCI Express x8 4.0 |
| Počet Mini DisplayPort portov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.0b |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Dual Link DVI: | Nie |
| Verzia DirectX: | 12 Ultimate |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| OpenCL verzia: | 3.0 |
| Verzia OpenGL: | 4.6 |
| Hmotnosť: | 202 g |
| Šírka: | 69 mm |
| Hĺbka: | 156 mm |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Frekvencia procesora: | 1000 MHz |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Ray Tracing: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 7680 x 4320 px |
| Rodina grafického procesora: | Intel |
| Typ: | Arc A310 ECO |
| Pamäťová zbernica: | 64 bit |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 4 GB |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR6 |
| Priepustnosť pamäte (max): | 124 GB/s |
| Rýchlosť prenosu dát: | 15,5 Gbit/s |
| Minimálne systémové napájanie: | 350 W |
| Farba: | Purpurová |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Druh chladenia: | Aktívny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
