GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 XTREME WATERFORCE WB 32G NVIDIA 32 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0819Podrobný popis
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 XTREME WATERFORCE WB 32G NVIDIA 32 GB GDDR7| Verzia DisplayPort | 2.1b |
| Počet DisplayPort výstupov | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Rozhranie | PCI Express x16 5.0 |
| Verzia HDMI | 2.1b |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| Verzia OpenGL | 4.6 |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Dual Link DVI | Nie |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Hĺbka | 29 mm |
| Dĺžka | 234 mm |
| Výška | 172 mm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Doplnkové napájanie konektorov | 1x 16-pin |
| Minimálne systémové napájanie | 1000 W |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu | 4 |
| CUDA jadier | 21760 |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Frekvencia procesora | 2655 MHz |
| Typ | GeForce RTX 5090 |
| CUDA | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 7680 x 4320 px |
| Rodina grafického procesora | NVIDIA |
| Pamäťová zbernica | 512 bit |
| Frekvencia pamäti | 28000 MHz |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 32 GB |
| Rýchlosť prenosu dát | 28 Gbit/s |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR7 |
| Osvetlenie | Áno |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Počet slotov | 2 |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Formát | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Farba | Čierna, Priesvitné, Biela |
| Technológia chladenia | Gigabyte WATERFORCE |
| Šírka balenia | 340 mm |
| Hĺbka balenia | 334 mm |
| Výška balenia | 104 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| EAN: | 4719331355944 |
| Verzia DisplayPort: | 2.1b |
| Počet DisplayPort výstupov: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Rozhranie: | PCI Express x16 5.0 |
| Verzia HDMI: | 2.1b |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| Verzia OpenGL: | 4.6 |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Dual Link DVI: | Nie |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Hĺbka: | 29 mm |
| Dĺžka: | 234 mm |
| Výška: | 172 mm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Doplnkové napájanie konektorov: | 1x 16-pin |
| Minimálne systémové napájanie: | 1000 W |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu: | 4 |
| CUDA jadier: | 21760 |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Frekvencia procesora: | 2655 MHz |
| Typ: | GeForce RTX 5090 |
| CUDA: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 7680 x 4320 px |
| Rodina grafického procesora: | NVIDIA |
| Pamäťová zbernica: | 512 bit |
| Frekvencia pamäti: | 28000 MHz |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 32 GB |
| Rýchlosť prenosu dát: | 28 Gbit/s |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR7 |
| Osvetlenie: | Áno |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Počet slotov: | 2 |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Formát: | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Farba: | Čierna, Priesvitné, Biela |
| Technológia chladenia: | Gigabyte WATERFORCE |
| Šírka balenia: | 340 mm |
| Hĺbka balenia: | 334 mm |
| Výška balenia: | 104 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
