GIGABYTE AORUS RTX 5060 Ti AI BOX GeForce RTX 5060 Ti Čierna
Kód: VGAGIGNVD0841Podrobný popis
GIGABYTE AORUS RTX 5060 Ti AI BOX GeForce RTX 5060 Ti Čierna| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 3 |
| Počet Thunderbolt 5 portov | 2 |
| Dodávané káble | Thunderbolt, AC |
| Farba puzdra | Čierna |
| Počet podporovaných grafických kariet | 1 kusov |
| Výška balenia | 150 mm |
| Hĺbka balenia | 375 mm |
| Šírka | 243,7 mm |
| Hĺbka | 48,2 mm |
| Šírka balenia | 249 mm |
| Výška | 117,4 mm |
| Hmotnosť | 955 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,1 kg |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Frekvencia procesora | 2572 MHz |
| Frekvencia pamäti | 28000 MHz |
| Grafická karta v balení | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 7680 x 4320 px |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 16 GB |
| Typ | GeForce RTX 5060 Ti |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR7 |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu | 4 |
| Rodina grafického procesora | NVIDIA |
| Prúd | 16,5 A |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Napájanie | 330 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| EAN: | 4719331357184 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 3 |
| Počet Thunderbolt 5 portov: | 2 |
| Dodávané káble: | Thunderbolt, AC |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Počet podporovaných grafických kariet: | 1 kusov |
| Výška balenia: | 150 mm |
| Hĺbka balenia: | 375 mm |
| Šírka: | 243,7 mm |
| Hĺbka: | 48,2 mm |
| Šírka balenia: | 249 mm |
| Výška: | 117,4 mm |
| Hmotnosť: | 955 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,1 kg |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Frekvencia procesora: | 2572 MHz |
| Frekvencia pamäti: | 28000 MHz |
| Grafická karta v balení: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 7680 x 4320 px |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 16 GB |
| Typ: | GeForce RTX 5060 Ti |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR7 |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu: | 4 |
| Rodina grafického procesora: | NVIDIA |
| Prúd: | 16,5 A |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Napájanie: | 330 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
