GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0842Podrobný popis
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G NVIDIA 16 GB GDDR7| Verzia HDMI | 2.1b |
| Počet DisplayPort výstupov | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Rozhranie | PCI Express 5.0 |
| Verzia DisplayPort | 2.1b |
| Pripravené na virtuálnu realitu | Áno |
| Overclocked (OC) vydanie | Áno |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Integrovaný TV tuner | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Verzia OpenGL | 4.6 |
| Návod na použitie | Áno |
| Dĺžka | 261 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Výška | 126 mm |
| Hmotnosť | 930 g |
| Doplnkové napájanie konektorov | 1x 16-pin |
| Minimálne systémové napájanie | 750 W |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie | 7680 x 4320 px |
| CUDA jadier | 8960 |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu | 4 |
| Frekvencia procesora | 2497 MHz |
| Typ | GeForce RTX 5070 Ti |
| CUDA | Áno |
| Rodina grafického procesora | NVIDIA |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR7 |
| Rýchlosť prenosu dát | 28 Gbit/s |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 28000 MHz |
| Pamäťová zbernica | 256 bit |
| Počet liniek | 8 |
| Farba | Čierna |
| Priemer ventilátora | 8 cm |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Výška držiaka | Full-Height (FH) |
| Počet ventilátorov | 3 ventilátor/ventilátory |
| Technológia chladenia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Šírka balenia | 214 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,53 kg |
| Hĺbka balenia | 322 mm |
| Výška balenia | 75 mm |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| EAN: | 4719331357023 |
| Verzia HDMI: | 2.1b |
| Počet DisplayPort výstupov: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Rozhranie: | PCI Express 5.0 |
| Verzia DisplayPort: | 2.1b |
| Pripravené na virtuálnu realitu: | Áno |
| Overclocked (OC) vydanie: | Áno |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Integrovaný TV tuner: | Nie |
| Dual Link DVI: | Nie |
| Verzia OpenGL: | 4.6 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dĺžka: | 261 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Výška: | 126 mm |
| Hmotnosť: | 930 g |
| Doplnkové napájanie konektorov: | 1x 16-pin |
| Minimálne systémové napájanie: | 750 W |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie: | 7680 x 4320 px |
| CUDA jadier: | 8960 |
| Počet monitorov na jednu grafickú kartu: | 4 |
| Frekvencia procesora: | 2497 MHz |
| Typ: | GeForce RTX 5070 Ti |
| CUDA: | Áno |
| Rodina grafického procesora: | NVIDIA |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR7 |
| Rýchlosť prenosu dát: | 28 Gbit/s |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 28000 MHz |
| Pamäťová zbernica: | 256 bit |
| Počet liniek: | 8 |
| Farba: | Čierna |
| Priemer ventilátora: | 8 cm |
| Formát: | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Výška držiaka: | Full-Height (FH) |
| Počet ventilátorov: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Technológia chladenia: | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Šírka balenia: | 214 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,53 kg |
| Hĺbka balenia: | 322 mm |
| Výška balenia: | 75 mm |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
