Grafična kartica BIOSTAR Radeon RX 580 8 GB GDDR5 (VA5815TQ82)
Kód: VGABIOATI0021Podrobný popis
Grafična kartica BIOSTAR Radeon RX 580 8 GB GDDR5 (VA5815TQ82)| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Rozhranie | PCI Express x16 3.0 |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| AMD FreeSync | Áno |
| Integrovaný TV tuner | Áno |
| HDCP | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Šírka | 224 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Výška | 46 mm |
| Maximálne rozlíšenie | 7680 x 4320 px |
| Stream procesorov | 2048 |
| Frekvencia procesora | 1284 MHz |
| Rodina grafického procesora | AMD |
| Typ | Radeon RX 580 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Rýchlosť prenosu dát | 7 Gbit/s |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR5 |
| Pamäťová zbernica | 256 bit |
| Počet slotov | 2 |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Typ balenia | Box |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 x64 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Upozornenia | Return the product to an electro-waste disposal facility after use., Avoid direct contact with liquids inside the unit., Do not mount or dismantle without adequate protection. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Graphics cards ( ATI ) |
|---|---|
| EAN: | 4712960687882 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Rozhranie: | PCI Express x16 3.0 |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Integrovaný TV tuner: | Áno |
| HDCP: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Šírka: | 224 mm |
| Hĺbka: | 125 mm |
| Výška: | 46 mm |
| Maximálne rozlíšenie: | 7680 x 4320 px |
| Stream procesorov: | 2048 |
| Frekvencia procesora: | 1284 MHz |
| Rodina grafického procesora: | AMD |
| Typ: | Radeon RX 580 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Rýchlosť prenosu dát: | 7 Gbit/s |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR5 |
| Pamäťová zbernica: | 256 bit |
| Počet slotov: | 2 |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Typ balenia: | Box |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 x64 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Upozornenia: | Return the product to an electro-waste disposal facility after use., Avoid direct contact with liquids inside the unit., Do not mount or dismantle without adequate protection. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
