CAT'S BEST NatureGold Cat Litter 20 l
Kód: AMABEZKAR1374Podrobný popis
CAT'S BEST NatureGold Cat Litter 20 l| Rýchlo vstrebateľné | Áno |
| Odstránenie zápachu | Áno |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Hlasitosť | 20 L |
| Kategória produktu | Drevená podstielka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Biologicky rozložiteľné | Áno |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Upozornenia | Do not breathe dust., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grit |
|---|---|
| EAN: | 4002973217429 |
| Rýchlo vstrebateľné: | Áno |
| Odstránenie zápachu: | Áno |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Hlasitosť: | 20 L |
| Kategória produktu: | Drevená podstielka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Biologicky rozložiteľné: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Upozornenia: | Do not breathe dust., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
