Intellinet 714174 rack 9U Nástenný regál Čierna
Kód: SZAITLWIS0006Podrobný popis
Intellinet 714174 rack 9U Nástenný regál Čierna| Model | Nástenný regál |
| Kapacita racku | 9U |
| Maximálna váha (kapacita) | 50 kg |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Pozinkovaná oceľ |
| Typ rámčeka | Zatvorené |
| Konštrukcia predných dverí | Sklo |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Certifikácia | ANSI/EIA RS-310-D; IEC60297-2; DIN41494, Part 1; DIN41494, Part 7 |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 487 mm |
| Veľkosť | 48,3 cm (19") |
| Hmotnosť | 10,7 kg |
| Návod na použitie | Áno |
| HS kód | 85381000 |
| Upozornenia | Handle glass components with care, they can break and cause injuries., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet., Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| EAN: | 766623714174 |
| Model: | Nástenný regál |
| Kapacita racku: | 9U |
| Maximálna váha (kapacita): | 50 kg |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Typ rámčeka: | Zatvorené |
| Konštrukcia predných dverí: | Sklo |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Certifikácia: | ANSI/EIA RS-310-D; IEC60297-2; DIN41494, Part 1; DIN41494, Part 7 |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 540 mm |
| Výška: | 487 mm |
| Veľkosť: | 48,3 cm (19") |
| Hmotnosť: | 10,7 kg |
| Návod na použitie: | Áno |
| HS kód: | 85381000 |
| Upozornenia: | Handle glass components with care, they can break and cause injuries., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet., Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
