Lanberg 19'' 12U nástenná inštalačná skriňa 600x450mm čierna (sklenené dvere)
Kód: SZALAEWIS0012Podrobný popis
Lanberg 19'' 12U nástenná inštalačná skriňa 600x450mm čierna (sklenené dvere)| Kapacita racku | 12U |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Farba | Čierna |
| Maximálna váha (kapacita) | 60 kg |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Veľkosť | 48,3 cm (19") |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Výška | 640 mm |
| Upozornenia | Handle glass components with care, they can break and cause injuries., Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| EAN: | 5901969403138 |
| Kapacita racku: | 12U |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna váha (kapacita): | 60 kg |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Veľkosť: | 48,3 cm (19") |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Výška: | 640 mm |
| Upozornenia: | Handle glass components with care, they can break and cause injuries., Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
