Lanberg WF01-6422-10B rack 22U Nástenná skrinka Čierna
Kód: SZALAEWIS0036Podrobný popis
Lanberg WF01-6422-10B rack 22U Nástenná skrinka Čierna| Kapacita racku | 22U |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Konštrukcia predných dverí | Temperované sklo |
| Materiál | Oceľ |
| Maximálna váha (kapacita) | 60 kg |
| Zámok predných dverí | Áno |
| Zámok bočného panela | Áno |
| Model | Nástenný regál |
| Hĺbka | 450 mm |
| Veľkosť | 48,3 cm (19") |
| Hmotnosť | 31 kg |
| Montážna hĺbka (max) | 35,5 cm |
| Výška | 1085 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Vrátane matíc | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Upozornenia | Handle glass components with care, they can break and cause injuries., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet., Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| EAN: | 5901969403251 |
| Kapacita racku: | 22U |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Konštrukcia predných dverí: | Temperované sklo |
| Materiál: | Oceľ |
| Maximálna váha (kapacita): | 60 kg |
| Zámok predných dverí: | Áno |
| Zámok bočného panela: | Áno |
| Model: | Nástenný regál |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Veľkosť: | 48,3 cm (19") |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Montážna hĺbka (max): | 35,5 cm |
| Výška: | 1085 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Vrátane matíc: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Upozornenia: | Handle glass components with care, they can break and cause injuries., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet., Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
