Lanberg WF03-5306-10B rack 6U Nástenný regál Čierna
Kód: SZALAEWIS0109Podrobný popis
Lanberg WF03-5306-10B rack 6U Nástenný regál Čierna| Koľajnice racku | Áno |
| Kapacita racku | 6U |
| Model | Nástenný regál |
| Zámok | Áno |
| Štýl predných dverí | Sklenené dvere |
| Výška regála | 1,5 mm |
| Typ rámčeka | Zatvorené |
| Konštrukcia predných dverí | Sklo |
| Uhol otvorenia dverí | 220° |
| Maximálna váha (kapacita) | 60 kg |
| Farba | Čierna |
| Otočné kolieska | Nie |
| Zámok predných dverí | Áno |
| Výška | 370 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Hmotnosť | 11,3 kg |
| Hĺbka | 350 mm |
| Návod na použitie | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| EAN: | 5901969446890 |
| Koľajnice racku: | Áno |
| Kapacita racku: | 6U |
| Model: | Nástenný regál |
| Zámok: | Áno |
| Štýl predných dverí: | Sklenené dvere |
| Výška regála: | 1,5 mm |
| Typ rámčeka: | Zatvorené |
| Konštrukcia predných dverí: | Sklo |
| Uhol otvorenia dverí: | 220° |
| Maximálna váha (kapacita): | 60 kg |
| Farba: | Čierna |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Zámok predných dverí: | Áno |
| Výška: | 370 mm |
| Šírka: | 540 mm |
| Hmotnosť: | 11,3 kg |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Návod na použitie: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
