NÁSTENNÁ SKRINKA LANBERG 10" 12U (280X310, ČIERNA) oceľové dvere
Kód: SZALAEWIS0074Podrobný popis
NÁSTENNÁ SKRINKA LANBERG 10" 12U (280X310, ČIERNA) oceľové dvere| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Farba | Čierna |
| Maximálna váha (kapacita) | 20 kg |
| Model | Nástenný regál |
| Kapacita racku | 12U |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 24 cm |
| Veľkosť | 25,4 cm (10") |
| Hmotnosť | 8,27 kg |
| Výška | 603 mm |
| Dodávané príslušenstvo v sade | Príslušenstvo pre montáž na stenu, zámok predných dverí, skrutky M6 |
| Materiál dverí | Oceľ |
| Upozornenia | Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet., Handle glass components with care, they can break and cause injuries. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| EAN: | 5901969429480 |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna váha (kapacita): | 20 kg |
| Model: | Nástenný regál |
| Kapacita racku: | 12U |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 310 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 24 cm |
| Veľkosť: | 25,4 cm (10") |
| Hmotnosť: | 8,27 kg |
| Výška: | 603 mm |
| Dodávané príslušenstvo v sade: | Príslušenstvo pre montáž na stenu, zámok predných dverí, skrutky M6 |
| Materiál dverí: | Oceľ |
| Upozornenia: | Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet., Handle glass components with care, they can break and cause injuries. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
